.

.

Домот на „Ступел Индустри“ е во кујната и дизајнот на тав -зборот дизајниран од Дан Дипаоло

Домот на „Ступел Индустри“ е во кујната и дизајнот на тав -зборот дизајниран од Дан Дипаоло

DEN 607.84

Од стока
Достапно.

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Димензии : 13 x 1,5 x 30 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Дан Дипаоло.

За производот

Купувачите избираат и