.

.

18 18 Едноставно проучување на лисја од лисја Полиестер затворен перница на отворено, златна сенф Количина 1

18 18 Едноставно проучување на лисја од лисја Полиестер затворен перница на отворено, златна сенф Количина 1

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Променете го вашиот домашен декор за сезоната на есен со Simply Daisy 18 "x 18 " Златна сенф Лис Студија затворен/надворешна перница од нашата колекција Flipping For Fall. Оваа затворена/надворешна перница ќе ја додаде земјната естетика на вашиот трем, палуба или внатрешен двор што сте го барале! Оваа декоративна перница е отпечатена од обете страни и е направена со мека, издржлива надворешност на полиестер, и исполнета со надолна алтернатива за јасен изглед и удобно искуство со седење. Ткаенината е отпорна на временските услови, мувла и мувла за да можете да го истакнете вашиот затворен или отворен декор. Тој е зашиен затворен со раб на нож и може лесно да се исчисти или да се исчисти. Мека вртена полиестерска надворешност. Зачудувачки дизајни отпорни на временски услови. Отпорен на мувла и мувла. Faux down. Зашиено затворање.

За производот

Купувачите избираат и