.

.

Бесплатно склопување девојки во боја, фустан со качулка, големини 4-18

Бесплатно склопување девојки во боја, фустан со качулка, големини 4-18

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

100% памук и 100% кул. Облеката за качулка на бесплатниот склоп е толку удобен и симпатичен со блокирање на контрастна боја на аспираторот, страни, манжетни и полите за уникатен изглед на крпеница. Овој спортски фустан е совршен за училишни и забавни викенди. Бонус! Pocketебот на кенгур однапред го олеснува носењето мали најважни работи. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : Плакета со три копчиња; прикачен аспиратор. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со боја на контраст на манжетната создаваат уникатен изглед на крпеница. Ockебови : Kangеб од кенгур однапред. Карактеристики : постава на контрастна боја во аспираторот, страни, манжетни и на полите со странични парчиња. Блок -блок Худи фустан за девојчиња од бесплатно склопување.

За производот

Купувачите избираат и