.

.

Лесни улични чизми на Деби

Лесни улични чизми на Деби

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Класичен стил се среќава со удобност со Деби од Лесна улица. Оваа чипка за чипка е направена да оди на дополнителна милја со својата ултра светло конструкција и супер подлога. Мека поставата на Трикот се чувствува одлично на подножјето. Прилагодете го еднаш со предната чипка, а потоа само поштедете ја и одете. Подготвена влошка. Удобност бути. Карактеристики на чипка и патент.

За производот

Купувачите избираат и