.

.

Халмарк 15 Екстра голема торба за подароци со хартија за ткиво - розови точки од полкови и лак за родендени, тушеви за бебиња, тушеви за невести и повеќе

Халмарк 15 Екстра голема торба за подароци со хартија за ткиво - розови точки од полкови и лак за родендени, тушеви за бебиња,

DEN 127.84

Од стока
Достапно.

Совршено за славење на секоја пригода, оваа дополнителна голема торба за подароци со хартија за ткиво има чуден дизајн на полкови со голем розов лак. Вклучува 4 листови хартија од розово ткиво за да се направи завиткување брзо и лесно. Екстра големи мерки за торби за подароци 12,5 "Широк x 15,5 " Висока x 5,75 "длабоко. Брендот Халмарк е широко признат како најдобар за честитки, обвивка за подароци и повеќе. Повеќе од 100 години, Халмарк помага Неговите клиенти ги прават секојдневните моменти поубави и прослави повеќе радосни. Екстра големи мерки за торби за подароци 12,5 „широки x 15,5“ високи x 5,75 “длабоки и се совршени за држење облека, неколку книги, игри и загатки, полнети животни или додатоци за дома . Разновидниот дизајн ја прави оваа торба совршена за многу прилики, вклучувајќи тушеви за бебиња, родендени, невестински тушеви, свадби, Денот на мајката и многу повеќе. Координативното ткиво, розовиот лак и рачката со сатен лента Завршете Центар . направени од висококвалитетни хартиени материјали, еколошки торби за подароци на Халмарк се прават со хартија од добро управувани шуми.

За производот

Купувачите избираат и