.

.

Инктастична Флејта Пингвин Музика Женска Маица

Инктастична Флејта Пингвин Музика Женска Маица

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Флејта Музика пингвин женска маица подарок за флејта плеер. Изработена од памук во тешка категорија, оваа добро скроена маица е совршена за облека од ветровито време. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. 1/2 " ребро средината лажичка вратот. Странично зашиени. Во близина на капа ракави. Двојна игла зашиени рабови Женска Маица. Inktastic Флејта Пингвин Музика Возрасни Женски Маица Женски Црвена XL. Симпатична флејта музика дизајн има инструмент со пингвин за марширање бенд или иднината флејта плеер. 5.3 мл., претходно намален 100% памук. Половина инчен ребро средината лажичка вратот. Двојна игла зашиени полите. Снимено вратот и рамената. музички смешни облека облека маици возрасни дами hws.

За производот

Купувачите избираат и