.

.

Активна маичка со кратки ракави со кратки ракави со вметнување на мрежа

Активна маичка со кратки ракави со кратки ракави со вметнување на мрежа

DEN 445.76

Од стока
Достапно.

Овој женски животен стил е со вметнување на електрична мрежа на рамото и слатки детали за валани ракави се функционални и модерни! Teeенски животен стил, има вметнувачи на електрична мрежа на рамената, детали за валани ракави и hemline hi-lo.

За производот

Купувачите избираат и