.

.

Ерин Оди Браг Женски Мек Стил Маичка Ирска Засекогаш Ирски Галски, Денот На Свети Патрик

Ерин Оди Браг Женски Мек Стил Маичка Ирска Засекогаш Ирски Галски, Денот На Свети Патрик

DEN 331.04

Од стока
Достапно.

Прославете Го Денот На Свети Патрик и секој ден со оваа уникатна Ирска Маичка. "Ерин Оди Браг" Е Ирска Засекогаш на Ирски Галски јазик. Покажете го Вашето Ирско наследство во пабот Овој Ден на Свети Патрик нарачувајќи го вашето денес! Ви благодариме за поддршката!. Мекиот стил на жената е повеќе женствено преземање на класичната маичка. Ракавите се скратуваат за да откријат некое рамо. Ткаенината е мешавина од памук и полиестер. Нема странични шевови бидејќи облеката е плетена во едно парче. Рамената се залепени со диагон за да ја продолжат издржливоста. Шевот на јаката е зајакнат со ребрести плетење. . : 100% памук со прстен (содржината на влакна може да варира за различни бои). : Лесна ткаенина (4,5 мл/јд2 (153 г/м2)). : Полу-опремени. : Солза-далеку етикета. : Работи верно на големината Прославете Го Денот На Свети Патрик и секој ден со оваа уникатна Ирска Маичка. "Ерин Оди Браг" Е Ирска Засекогаш на Ирскиот Галски јазик. Покажете го Вашето Ирско наследство во пабот Овој Ден на Свети Патрик нарачувајќи го вашето денес! Ви благодариме за поддршката! Мекиот стил на жената е повеќе женствено преземање.

За производот

Купувачите избираат и