.

.

Блажена девојка маица за жени - моето куче - светло сино - големо

Блажена девојка маица за жени - моето куче - светло сино - големо

DEN 0.67

Од стока
Достапно.

Споделете ја вашата loveубов кон крзнените пријатели и Исус во оваа слатка „Моето куче“ благословена девојка за жени во светло сина боја. Ако секој од нас одлучи да биде лојален, ovingубовен и простувачки како нашите сакани членови на Forry Family, само замислете во кој свет би живееле! Дали некогаш сте се запрашале зошто кучињата ги лижат своите луѓе? Loveубов. Чиста и едноставна. Ако кучињата би можеле да нè прегрнат и да ни кажат колку нè сакаат - тие би. Наместо тоа, тие ги мавтаат опашките или скокаат нагоре и надолу пред очите на нас да ни кажат како се чувствуваат. Кучињата живеат да служат и да сакаат. Тие имаат многу да нè научат за тоа како да се однесуваме кон другите. 100% памук пред-смарт, 5,0 мл . Беспрекорна 1x1 јака од ребра. Двојно-идното капаче за шиење на предниот врат. Прислушување на рамо до рамо. Двојно потребни ракави на ракави и дното. Етикета со солза.

За производот

Купувачите избираат и