.

.

Bazyrey Womens V - Вратот Блузи Женски Кратки Ракави Графички Отпечатоци Пуловер Лабава Туника Кошули Зелена 3XL

Bazyrey Womens V - Вратот Блузи Женски Кратки Ракави Графички Отпечатоци Пуловер Лабава Туника Кошули Зелена 3XL

DEN 399.84

Од стока
Достапно.

Нега на облека : Миење Раце ,миење машини и сушење,не користете пакет за белило вклучено : 1 Блуза. Повод : Без разлика дали излегувате на состанок, присуствувате на забава или само извршувате работи, овие маици за жени се совршени за секоја пригода. Ткаенина : Изработена од Памук,растеглива ткаенина за дишење,мала тежина и добро се вклопуваат чувајте кул во текот на целото лето. Уникатниот дизајн вклучува : Графички Отпечатоци,Краток Ракав,V-Врат, е многу ласкав за повеќето типови на тело.

За производот

Купувачите избираат и