.

.

Без граници на вратот без ракави на јуниорите, 2-пакет

Без граници на вратот без ракави на јуниорите, 2-пакет

DEN 511.84

Од стока
Достапно.

Земете нов врв (два пати)! Овие дизајнирани врвови без ракави го комплетираат вашето топло време изгледа лесно од без граници. Одликувајќи се со потсмев на вратот, овие врвови на јуниорите се удобен додаток на вашата гардероба со својата плетена плетена завршница и директно полите. Исмејувачки врат; . Дизајн без ракави; . Директно полите; . Детали за ребрани детали плетена ткаенина; . 92% полиестер, 8% спандекс; . Машинско миење ладно со слични бои, само не-хлорно белило ако е потребно, суво суво ниско, ниско железо доколку е потребно; . Направено во Индонеиза.

За производот

Купувачите избираат и