.

.

Жените Повик Писмо Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи

Жените Повик Писмо Печатење Кратки Ракави Лабава Маица Блуза Блузи

DEN 431.84

Од стока
Достапно.

87" должина : 68см/25. Совршен Со Фармерки; Здолништа; Високи Потпетици и Јакни Во Лето; Лето иumn за Секојдневен и Моден Изглед.11" xxl 14 18 44 108см/42.41" рамо : 42см/16.54" m 8 12 38 96cm/37. Ако не сте сигурни во големината; ве молиме испратете порака до нас.

За производот

Купувачите избираат и