.

.

Нога Авенија 3-Парче Се Маче Возрасни Ноќта На Вештерките Костим

Нога Авенија 3-Парче Се Маче Возрасни Ноќта На Вештерките Костим

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Елегантен и секси, ќе бидете мачка од џунгла на шетање во овој неверојатен Костим За Секс Маче. Овој костим се одликува со патент преден лурекс костум со опашка, чокер за ѕвонче и соодветна лента за уши. Ракавици и чевли се продаваат одделно. Нога Авенија 3-Парче Секс Маче Возрасни Ноќта На Вештерките Костим : Вклучува лурекс мачка, бел чокер и лента за уши. Не се вклучени : ракавици и чевли. Материјал : 945 полиестер; 6 проценти спандекс. Грижа : лесна нега. Големина : возрасни жени. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

За производот

Купувачите избираат и