.

.

Женски тенок вклопена права нозе Твил Пантс

Женски тенок вклопена права нозе Твил Пантс

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Оригиналната женска тенка тенка директна панталона е одлична опција за работна облека за жени во движење. Три бои со лесен натпревар ги прават овие панталони лесни за вклучување во вашата дневна гардероба. Додадената удобност од лентата за половината на контурата ќе ги направи овие панталони најважни што ќе сакате да ги носите секој ден. Совпаѓајте се на оригиналниот Pollo Performance Pollo Performance Pollo за целосен изглед! Оригинални дики женски тенок директен двојник Пант : тенок вклопувач директно. 7,3 мл Твил, 98% памук/2% спандекс. Контурирана лента за половината со испреплетување на истегнување. Мидриз. Основни јамки на ременот. Затворање на копчето за такно.

За производот

Купувачите избираат и