.

.

Дизни Кралот Лав Бебе Момче Боди, 3-Пакет, Големини 0 3-Месеци

Дизни Кралот Лав Бебе Момче Боди, 3-Пакет, Големини 0 3-Месеци

DEN 127.68

Од стока
Достапно.

Нивните омилени ликови се прикажани на Овој Три-Пакет Боди. Со шарени отпечатоци, овие слатки боди за бебиња имаат копчиња за прицврстување на дното за брзи и лесни промени што се совршени за родителите. Дизајнот со кратки ракави и чувството на мека рака се комбинираат за пријатен стил. И погоди што? Овој три пакет бебешки боди прави одличен подарок! Материјал : 60% Памук/40% Полиестер. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Сетот вклучува : 3 боди. Деколте : Екипажот. Затворање : Копчиња За Прицврстување на дното за лесни промени. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : контрастни отпечатоци. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Боди На Кралот Лав На Момчиња.

За производот

Купувачите избираат и