.

.

Киплики Трговија На Големо Американски 4 јули Ден На Независноста Дрвена Плоча Знак Бог Да Ја Благослови Америка

Киплики Трговија На Големо Американски 4 јули Ден На Независноста Дрвена Плоча Знак Бог Да Ја Благослови Америка

DEN 159.84

Од стока
Достапно.

Американски 4 јули Ден На Независноста Дрвена Плоча Знак Бог Да Го Благослови Американскиот Опис : Американска Американска тема дрвена висечка плоча И знак Со Зборови-Бог Да Ја Благослови Америка И сите што ја бранат несовршената декорација за 4 јули Ден На Независноста Одличен подарок за пријателите и покажете ги вашите патриотски чувства материјал : Дрвена Големина : 15 х 15 х 0,5 см / 5,9 х 5,9 х 0,20 инчен пакет Вклучува : 1 Парче висечки Плакеноти : Поради Разликата Во Поставувањето На Светлината и Екранот, БОЈАТА на предметот Може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Киплики На Големо Американски 4 јули Ден На Независноста Дрвена Плоча Знак Бог Да Ја Благослови Америка Ако Купите Повеќе, МОЖЕТЕ ДА ПЛАТИТЕ ПОМАЛКУ За Секој Производ (Може да се комбинира со различни производи - Применлива Цела Продавница). Американска Тема дрвена висечка плоча и знак. Со Зборови-Бог Да Ја Благослови Америка и сите што се бранат. Совршена декорација за 4 јули Денот На Независноста. Одличен подарок за пријателите и покажете ги вашите патриотски чувства. Материјал : Дрвен. Големина : 15 х 15 х 0,5 см / 5,9 х 5,9 х 0,20 инчи. Пакетот Вклучува : . 1 Парче Висечка Плоча. Забелешки : .

За производот

Купувачите избираат и