.

.

Уникатни поволни цени, женски виножито од виножито, ленти од шпагети, врвни култури на култури

Уникатни поволни цени, женски виножито од виножито, ленти од шпагети, врвни култури на култури

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Womenенски виножито шарени вратоврска шпагети ленти од култура на културата на прекрасната женствена плажа исечена врвна е стилизирана со шармантни разнобојни и вратоврска на рамото. Задебелен виножито од ленти додава инстант пип на нејзиниот изглед на овој сладок врв без ракави во мешавина од мека ткаенина. 95% памук 5% спандекс. Шарено винато од виножито. Врзете шпагети ленти. Квадратен врат. Без ракави. Затегната мека ткаенина. Topенски култури. Машинско миење ладно со слични бои. Моделот носи во големина XS (висина : 5'7 ", градите : 35", половината : 23 2/8 ", колк : 37", должина на рамото : 15 1/8 ", тежина : 129 5/8 фунти). Табела со големина на тело (во инчи) Меѓународна големина-Chest Grith-Waist Girth-Shoulder Widthxs - 33 25 14 3/4s - 35 27 15 1/4 M 37 29 15 3/4 L - 40 32 16 3/8xl - 43 - 35 - 17.

За производот

Купувачите избираат и