.

.

Детето на моето дете на мое бебешки момчиња за плажа со камиони на плажа, сет, големини со месеци- месеци

Детето на моето дете на мое бебешки момчиња за плажа со камиони на плажа, сет, големини со месеци- месеци

DEN 169.28

Од стока
Достапно.

Нови стилови, иста голема вредност. Свеж изглед што ќе го сакате направен со квалитетот на кој му верувате од Картер. Оваа слатка 3-парчиња сет од моето дете на Картер е совршено симпатична облека за вашето малечко. Координирање на мекиот памучен врв и каросеријата се спаруваат со соодветни шорцеви за влечење. Носете едниот + фрлете го другиот во вашата торба за пелена! PSST… Овој мал сет прави одличен подарок. 3-парчиња сет вклучува : еден каросерија, еден врв и една шорцеви за влечење. Врвот : кратки ракави; ПРИНЦИЈА ЗА КАРТИРАЕ НА ЦАРИ. Теловиит : без ракави, печатење на ленти; Слоганот „Вибс на плажа“; Силните прилепувања продолжуваат со абење, миење, повторете. Шорцеви : влечење еластична лента за половината; . Лесна облека за брзи промени. Големини 0-24м. Машина за перење. Увезени.

За производот

Купувачите избираат и