.

.

Јога Никне Бебе И Дете Момче Памук Дуксер, Боди Или Маица Врвот, И Панталони, Куче Бебе, 18 Месеци

Јога Никне Бебе И Дете Момче Памук Дуксер, Боди Или Маица Врвот, И Панталони, Куче Бебе, 18 Месеци

DEN 254.24

Од стока
Достапно.

Никнувањето на јогата се одликува со забавно, удобно атлетско носење со живописни бои и разиграни дезени. Овој симпатичен дуксер/јакна, боди или маичка и панталони се одликува со мека, растеглива, 100 проценти памучна ткаенина која сигурно ќе биде во чекор со вашето активно мало никнување. Панталоните на девојката се направени од 92% Памук и 8% Спандекс. Од среќно бебе претставуваат на секој ден авантури, растат, се релаксираат и да бидат среќни, Со Јога Никне. Јога Никне Бебе И Дете Момче Памук Дуксер, Боди Или Маичка Врвот, И Панталони, Куче Бебе е одлично бебе и дете најважен во собата за вашето малечко. Комплетот Вклучува качулка или јакна, боди или маичка и панталони. Супер мек и растеглив за движење со бебето. Стилска активна облека за бебе. Одлично за часовите по јога мама и јас. Машина За Перење.

За производот

Купувачите избираат и