.

.

Џип Рекламирање Колекција 1000-Парче Загатка

Џип Рекламирање Колекција 1000-Парче Загатка

DEN 1747.68

Од стока
Достапно.

Еврографија Џип Рекламирање Колекција 1000-Парче Загатка. Големина на кутијата : 10 "х 14" х 2.37". Завршена Големина Загатка : 19.25 " х 26.5". Забава на и надвор од отворениот пат, Џипот обезбеди возбудлива опција за истражување каде и да ве однесе срцето. Од Вранглер до Џипот Гранд Чироки, Џипот е познат по тоа што вози забава. Оваа загатка од 1000 парчиња ја прикажува целосната историја на иконската автомобилска линија. Силни висококвалитетни парчиња загатка. Направено од рециклирана табла и печатено со мастило на база на зеленчук. Оваа сложувалка со супериорен квалитет ќе ги воодушеви и едуцира сите во исто време. Џип Рекламирање Колекција 1000-Парче Загатка.

За производот

Купувачите избираат и