.

.

Засекогаш колекционерски производи - Нараквици на NCAA Lodge, Универзитет во Небраска Корнхускерс

Засекогаш колекционерски производи - Нараквици на NCAA Lodge, Универзитет во Небраска Корнхускерс

DEN 319.84

Од стока
Достапно.

Чувајте ги рацете топли и покажете ја лојалноста на тимот со овој пар на Forever Collectibles NCAA Lodge Football Football. Тие доаѓаат во прилог на опашката во деновите на ладна игра, како и други настани на отворено. Направени со плетен акрилен материјал, тие исто така имаат факс -велур лепенка на дланката за подобрена зафат и флексибилност. Овие акрилни нараквици на Универзитетот во Небраска Корнхускерс прикажуваат светло и шарено тимско лого и доаѓаат во една големина за удобно да одговараат на повеќето фанови на колеџ атлетика. Засекогаш колекционерски нараквици NCAA Lodge, Универзитет во Небраска Корнхускерс : Плетен акрилик. Faux Suede Palm Patch. Една големина најмногу одговара. Официјално лиценцирани фудбалски нараквици во НЦАА.

За производот

Купувачите избираат и