.

.

Фетерна Женска Мода Секојдневно Еднобојно Копче Детали Двоен Џеб Заден Лизгачки Џеб Лабави Широки Панталони за нозе карго панталони жени

Фетерна Женска Мода Секојдневно Еднобојно Копче Детали Двоен Џеб Заден Лизгачки Џеб Лабави Широки Панталони за нозе карго панталони

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Женски Модни Секојдневни Детали Со Еднобојно Копче Со Двојно Џебен Џеб За Лизгање На Грбот Лабави Широки Панталони За Нога Детал : Одговара : овие панталони имаат редовно вклопување и обезбедуваат покриеност. Прицврстување на копчето со среден пораст за лесно вклучување и исклучување.Ткаенина : ткаенината е поудобна и пријатна за кожата, погодна за спортови на отворено, пешачење, семејни собири, удобна и лежерна.Структура : ја комбинира ergономијата за да ги задоволи потребите на човечкиот живот, поудобно и поудобно, а длабочината е доволна за да го спушти мобилниот телефон.Брзо Сушење : ткаенината дише и брзо се суши.ПОГОДЕН ЗА ПОВЕЌЕТО ПРИЛИКИ : Лесни, разноврсни долги шорцеви за пешачење, кампување, качување, патување, пешачење, секојдневна работа или само шетање низ куќата.Вклучуваат : 1пц жени trousers Size Waist Hip Length XS64cm/25.20"108cm/42.52"108cm/42.52"S68cm/26.77"112cm/44.09"109cm/42.91"M72cm/28.35"116cm/45.67"110cm/43.31"L80cm/31.50"124cm/48.82"111cm/43.70"XL88cm/34.65"132cm/51.97"112cm/44.09"XXL96cm/37.80"140cm/55.12"113cm/44.49"XXXL104cm/40.94"148cm/58.27"114cm/44.88"XXXXL112cm/44.09"156cm/61.42"115cm/45.28"XXXXXL120cm/47.24"164cm/64.57"116cm/45.67"XXXXXXL128cm/50.39"172cm/67.72"117cm/46.06" направете да изгледате толку убаво, секојдневно, стилски и поинаку. Погоден за надворешно, празнично, спортско, секојдневно носење. Погоден за сите типови на тело. Погоден за дами или девојки во пролет иumn. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневна употреба. Погоден за забави, слободно време, спорт, ќе ви се допадне!. обезбедете лесна удобност заедно со способностите за апсорпција на пот и отстранување на влага.

За производот

Купувачите избираат и