.

.

Ареалер Мажи Спортски Шорцеви Еластичен Половината Џеб Крпа Јамка Трчање Кошарка Салата Атлетски Лабава Одговара Брзо-сува Казусал Шорцеви

Ареалер Мажи Спортски Шорцеви Еластичен Половината Џеб Крпа Јамка Трчање Кошарка Салата Атлетски Лабава Одговара Брзо-сува Казусал

DEN 255.68

Од стока
Достапно.

Опис : . Овие спортски шорцеви со еластичен струк, странични џебови и јамка за крпи се меки и удобни за носење, брзо се сушат и дишат за спорт. Нека ја започне вашата спортска авантура дома, теретана или на отворено. Карактеристики : . Изработена од фина ткаенина, мека и удобна за носење, лесна и брзо сува за спорт. Еластичниот струк и лабавото вклопување се погодни за различни тела. Странични џебови и деизгнирање на јамка за пешкири за ослободување на рацете додека трчате. Погоден за трчање, кошарка, возење велосипед, бадмитон, фитнес или само лежење. Спецификации : . Големина : M / L / XL / 2 XL / 3 XL (Опционално). Боја : Црна / Бургундска / Светло Сина / Сина / Дак Сина / Сива (По Избор). Пол : Мажи. Возрасна Група : Возрасни. Материјал : Полиестер. Половината : . Силуета : Лабава. Тип На Шема : Крпеница. Стил : Активен. Тежина : Прибл. 140-160гр / 5.0-5.6 мл. Детали За Големината : . Општо Земено, Азиските големини се мали, ве молиме изберете големина нагоре. Азиска Големинаавтоматски Шорцеви Должинаминчкиминчм68-7826.8-30.710440.93614.2 L71-8128.0-31.911043.33714. 6 XL74-8429.1-Изработена од фина ткаенина, мека и удобна за носење, лесна и брзо сува за спорт. Еластичниот струк и лабавото вклопување се погодни за различни тела. Странични џебови и деизгнирање на јамка за пешкири за ослободување на рацете додека трчате. Погоден за трчање, кошарка, возење велосипед, бадмитон, фитнес или само лежење.

За производот

Купувачите избираат и