.

.

Трговска марка ликовна уметност Cucina Italiana VI Canvas Art by Color Bakery Breat Matte, рамка од бреза

Трговска марка ликовна уметност Cucina Italiana VI Canvas Art by Color Bakery Breat Matte, рамка од бреза

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Cucina Italiana VI“ платно уметност по боја пекарница бела мат, рамка од бреза : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

За производот

Купувачите избираат и