.

.

Сабиан Тапан Торба

Сабиан Тапан Торба

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Чантата може да застане, да биде поставена, па дури и прикачена на вашиот под том. Држи многу стапчиња и има компоненти за клучеви, спојки или што било друго удирање што можеби ќе треба да го понесете со себе. Ременот за рамо ја прави оваа чанта идеална за работниот музичар на кој му треба нешто што може брзо и лесно да се внесува и вади од свирки. 360 држи многу стапчиња и може да се користи стоејќи. Прикачен на вашата поставеност или поставен на штанд. Застанува, се врзува, се отвора и лежи рамно. Сето тоа во една практична торба со стап. Сабијан 360 Стап Торба.

За производот

Купувачите избираат и