.

.

Аут-бравата компатибилна со 1998- Нисан Алтима

Аут-бравата компатибилна со 1998- Нисан Алтима

DEN 3.00

Од стока
Достапно.

Специфични производи Количина Продадена : Продадена индивидуално репродукција OE Број : 656019 Replaces Parts Link Број : NI1234113 Inter Change Дел Број на дел : 656019 E000, NI1234113 Warranty : 1-годишна замена неограничена за миризлива гаранција за миризување и потреби за одржување - ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел.compabtiation со следниве возила : Nissan98-2001 Altima (подмодел : GLE, GXE, SE, XE) го заменува бројот на OE : 656019. Заменува број на делови : NI1234113. Број на размена на дел : 656019 E000, NI1234113. FITS Изберете : 2001 Nissan Altima XE/GXE/SE 1998-2000 Nissan Altima Xe/GXE/SE/GLE и повеќе - Додадете го вашето возило во нашиот фит -додаток за да проверите.

За производот

Купувачите избираат и