.

.

Широки Панталони за Нозе За Жени, Женски Памучни Ленени Панталони Со Цврста Боја Еластични Каки Панталони Со Висок Струк За Жени

Широки Панталони за Нозе За Жени, Женски Памучни Ленени Панталони Со Цврста Боја Еластични Каки Панталони Со Висок Струк За

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Информации за производот : Сезона : Пролет/Aut/Пролет/Зима Пол : Женски Повод : Дневен Материјал : Полиестерстил : Секојдневен, Моден Фит : Одговара на дебелината на големината : Стандард Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Компјутер Женски Материјал За панталони : Овие панталони се изработени од Висок квалитет На Полиестер.Специјалниот дизајн го прави Пообичен и попривлечен за носење. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Може да оди со нешто како јакни, кардигани, шорцеви, здолништа, фармерки и хеланки. Нашата облека е дизајнирана за Азиска фигура, што значи да биде помала од нормалните Европски големини. Натпревар : со својот трендовски изглед за слабеење, лесно се совпаѓа со секоја облека. Класичниот дизајн е идеален избор за моден стил!. Повод : Совршен за дома, викенд собир, работа, клуб, одмор, патување, активности на отворено или други прилики.Карактеристики : Обичен Панталон, Лабаво2.Жените Мода Еднобојни Покети Ботон Обични Еластични Врвки Панталони Панталони Карактеристики : 1.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Повод : Секојдневен, Далиј, Роденден, Запознавање,Танцова Изведба, Забава, Свадба, за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Материјал : Полиестер.

За производот

Купувачите избираат и