.

.

Женски и женски плус маичка маица пижама пантоло

Женски и женски плус маичка маица пижама пантоло

DEN 2.33

Од стока
Достапно.

Истегнете се и опуштете се во сет на пижами на вашата женска Пепелашка. На врвот на краткиот ракав има ласкави V-врат и заоблен полите. Pajama Pant има ребра-плетенка за влечење на половината, предните џебови и манжетните со ребра. Официјално лиценциран сет за пижами на Дизни Пепелашка е машина што може да се пее. Сет со две парчиња пижама; Маица со кратки ракави V-вратот; 60% памук 40% Рејон Jerseyерси Топ; Ребро-плетено влечење на половината со џебови; 60% памук 40% полиестерско потта од пот; Машина за перење.

За производот

Купувачите избираат и