.

.

А1хц Црна Пејсли Гума И Кокошка, Цветни Гранични Врати, 30 X60

А1хц Црна Пејсли Гума И Кокошка, Цветни Гранични Врати, 30 X60

DEN 271.84

Од стока
Достапно.

Повеќе од декоративно подобрување овој монограмски подлога од гума и кокошка е направен со тешка гумена подлога што го закотвува на место додека ги четкате нечистотиите и остатоците од чевлите и чизмите. Тафтуваните коко-влакна го олеснуваат чистењето на стапалата. 100% ВЛАКНА Од КОКОСОВО КОКОСОВО ВЛАКНО - лицето Од Природни влакна обезбедува совршена површина за гостите да ги избришат чевлите пред да влезат во вашиот дом. ОБЛИКУВАНАТА ГУМЕНА ГРАНИЦА СО ГОЛЕМА ТЕЖИНА цврсто ја закотвува подлогата на место спречувајќи ја да биде издувана. СТАВЕТЕ ПРЕД СЕКОЈА НАДВОРЕШНА ВРАТА-Користете на двор, во гаража, просторија за перење, влез и каде било има голем сообраќај однадвор. Користете во покриени надворешни површини. Не изложувајте директно на сончева светлина и дожд. СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА за ВАШИОТ ГОЛЕМ Влез - Вратата е со димензии 30" Х 60" што е идеално за влез со една и двојна врата. ЗАОСТРЕН РАБ и РАМНА ГРАНИЦА - вратата има заострен раб и рамна граница што спречува сопнување и лесно отворање и затворање на вратата. ЦЕЛОСНО НОВ ДИЗАЈН-дизајнот на гумена скара е од креација на рачна скица На Уметници што ќе го подобри изгледот на вашиот влез.

За производот

Купувачите избираат и