.

.

Мое дете на Картер, облека за девојчиња, облечена во елек и комбинезон, 4-парчиња, големини од 0-24м

Мое дете на Картер, облека за девојчиња, облечена во елек и комбинезон, 4-парчиња, големини од 0-24м

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Овој пакет за девојче има сè што ви треба за цел ден. Од моето дете на Картер, има 4 парчиња направени за мешање и совпаѓање, а за поставување на студени денови. За почеток, малите карактеристики на каросеријата ги преклопуваат рамената и прилепувањата на ногата, така што промените се лесни. Панталоните се меки плетени тексас со класично сино миење, така што совпаѓањето доаѓа лесно. Совпаѓањето, двојно плетено елек обезбедува совршен поп на боја и топлина. Потоа, можете да го смените погледот на девојчето на крајот на денот со едно парче едно парче од памук, Jerseyерси, за да може да ветер и да се одмори удобно. Плус, погледнете ги сите детали како плочата и еластичната половината на едно парче!. Секое парче во овој пакет е стандардно 100 од OEKO-Tex, така што е сертифицирано чисто за вашето малечко. (ПССТ, овој пакет прави и совршен подарок!) Сет со 4 парчиња. Покриена еластична лента за половината за удобно вклопување. 100% памук 1 -от. 100% телони за памучно ребро. Сеопфатно камо принт. Измешајте и совпаѓајте стил. Ватиран двоен плетен елек. Плакета и незгодни детали на 1 -от. Големини 0-24м. Стандард 100 од Оеко-Текс 20.hus.39362.

За производот

Купувачите избираат и