.

.

Кристални фарми моцарела жица сирење, Оз, КТ

Кристални фарми моцарела жица сирење, Оз, КТ

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Направете ручек дополнително популарно кај жицата сирење. Овие стапчиња се изработени од сирење со делумно мазарела со ниско-мустаз и индивидуално завиткани. Тие се совршени на гориво за вашето зафатено семејство. Фармата и семејството се во срцето на сè што прави кристалните фарми, затоа ги поддржуваме и изворите нашите млечни производи од семејни фарми низ срцето. Со купувањето на нашите производи, се придружувате со кристалните фарми за поддршка на овие вредни семејства. Вклучува 24 стапчиња. Сирење со ниска маиста-мазарела моцарела. 5g протеини по порција. Индивидуално завиткани. Погодно и лесно. Забавен ручек омилен. Одлично за грицкање. Млечни производи добиени од фармите на Средниот Запад.

За производот

Купувачите избираат и