.

.

Skinnygirl од Бетени Френкел, непречено обликување на кратко со двојно слој на половината - пакет

Skinnygirl од Бетени Френкел, непречено обликување на кратко со двојно слој на половината - пакет

DEN 352.00

Од стока
Достапно.

Skinnygirl, кратко, со специјален двојно слој, кој обезбедува дополнителна поддршка на стомакот. Совршено парче за да се обезбеди секојдневно обликување и измазнување. Кратко обликување. Двоен слој на половината. Супер меко чувство.

За производот

Купувачите избираат и