.

.

Наветата за украси „Ступел дома“ Грузија Најдобри патувања ве водат домашни модни чевли и илустрација за багаж, врамени giclee текстуризирана уметност

Наветата за украси „Ступел дома“ Грузија Најдобри патувања ве водат домашни модни чевли и илустрација за багаж, врамени giclee

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Прво дојде дрво, а потоа дојде платно, и сега ја воведуваме нашата „врамена текстурална wallидна уметност“. Ние започнуваме со литограф на ГИКЕЕ, монтиран на дрво, и го завршиме со завршница на мозочен удар со текстура. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Подготвени да висат. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од уметникот Аманда Гринвуд.

За производот

Купувачите избираат и