.

.

Плетен кабинет за складирање, кабинет за влез во куќа со две фиоки и четири плетени корпи за кујна, дневна соба

Плетен кабинет за складирање, кабинет за влез во куќа со две фиоки и четири плетени корпи за кујна, дневна соба

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Силна практичност : Кабинетот обезбедува место за да ставите грицки, книги, списанија и украси. Дебелина : Топ полица : 15мм. Севкупна тежина : 27,6 bs. Може да биде кабинет со повеќе места за складирање, што може да додаде поелегантно чувство во вашиот живот додека ги исполнувате вашите потреби за складирање. Обановите за складирање се користат во вашата дневна соба, спална соба, тремот. Фиока : 10 кг. Спецификација : Материјал : Рамка од дрво од багрем, панели за МДФ. Тежина на пакет : 33,3 фунти. Може да се користи како маса во кревет, табела за коридор, табела за тремови и кабинет за складирање. Боја : Браун. Цврст и издржлив : Врвот на кабинетот за складирање на корпи е изработен од MDF дрво, кое има добра отпорност на абење. Направено од антикорозија и издржливи материјали, само избришете го со памучна крпа за да го направите овој кабинет да изгледа нов. Дрвената рамка го прави шкафчето стабилен и издржлив и го прави да изгледа повеќе вредно.

За производот

Купувачите избираат и