.

.

Бајт Легенда Women Зима Женска Облека Дуксери Маица Еднобојна Трикотажа Јакна

Бајт Легенда Women Зима Женска Облека Дуксери Маица Еднобојна Трикотажа Јакна

DEN 2.00

Од стока
Достапно.

Име на ткаенина : Мешавина Од Хемиски Влакна Главниот Состав На Ткаенината 2 : Памук Главната Содржина На Состојките : 30% -50% Главните Компоненти На Ткаенината : Полипропилен Главната Содржина На Ткаенината Од 2 Состојки : 30% -50% Шема : Состојки Со Цврста Боја : Содржина На Состојки За Памук : 30% -50% Јака : Висока Должина На Ракавот : Долги Ракави>Погоден За Возраст : 25-29 Години Уживајте во фабриката-директна цена Од Бајт Легенда Производи. Превозот цената е $0.99 под $10;$1.99 под $20;$2.99 под $30;$3.99 под $40;$4.99 над $40;Бесплатен превозот над $80. Услугата по продажбата е загарантирана. Ако не сте сигурни за вашата големина, ви препорачуваме да земете една големина нагоре.

За производот

Купувачите избираат и