.

.

Недефинирани Подароци Три Боја Short Краток Ракав Памучна Маица

Недефинирани Подароци Три Боја Short Краток Ракав Памучна Маица

DEN 303.84

Од стока
Достапно.

Недефинирани Подароци Маиците ви помагаат да бидете вие! Нашата 100% Памучна Унисекс екипаж вратот Бела Три Боја All Маица прави совршен подарок за пријател, член на семејството или за себе. Оваа графичка маичка има Три Боја All отпечатена преку предниот дел на кошулата. Одлична опција за облека за мажи, жени, возрасни и тинејџери. Екипажот Вратот Маица. Краток Ракав. Машина за перење. Бело.

За производот

Купувачите избираат и