.

.

Чудо нација бебе и дете момче тесно вклопено памучно пижама постави 2-парчиња, големини 12м-5Т

Чудо нација бебе и дете момче тесно вклопено памучно пижама постави 2-парчиња, големини 12м-5Т

DEN 239.84

Од стока
Достапно.

Ноќ, ноќ, спие цврсто. Супер-меките памучни пижами од Wonder Nation се пријатно удобни и ќе го натераат да се оддалечува кон Dreamland во ниеден момент. Одликувајќи се со панталони со кратки ракави и панталони во стилот на џогер, овој сет со две парчиња има асортиман за печатење и вклопување. Сигурно да станете суштински дел од вашата рутина за спиење. Само на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : пижама врвот и панталони. Врвни карактеристики : тесно вклопување; Ребрест екипа; стил на пуловер; кратки ракави; Достапно во печатени, графички и цврсти стилови; Супер-меко чувство. Карактеристики на панталони : тесно вклопување; влечење на стајлинг; еластична лента за половината; ребрести манжетни; Достапно во печатени, цврсти и графички стилови; Супер меко чувство. Забелешка : 100% памучни пижами не се ретарданти на пламен и треба да се вклопат. Тесни вклопувани памучни пижами за момчиња за бебиња и мали деца од Wonder Nation.

За производот

Купувачите избираат и