.

.

Дизајн на „Портрет на афро -американска жена II“ модерна метална wallидна уметност - диск од 23

Дизајн на „Портрет на афро -американска жена II“ модерна метална wallидна уметност - диск од 23

DEN 711.84

Од стока
Достапно.

- Лесно се чисти со микрофибер крпа. - избледени отпорни. - Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD. - Предмет : луѓе, портрет. - Боја : црна. - Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. Изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години. - Водоотпорен. - Вклучени се монтирање на држачи и упатства. Дигиталните слики со висок квалитет се создаваат директно во сјајно алуминиумски панел, произведувајќи зачудувачки и привлечен принт во сјајната завршница на металот. Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка. - Уникатен метален wallиден декор со метал од алуминиумска оценка. Нежната површина е сјајна и многу рефлексивна, давајќи му на овој круг метален wallиден уметност елегантен и современ стил. - Погледнете ги опаѓањата на опциите за достапните големини Белиот сјај Обложувања Обезбедува дека боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. - Стил : модерен и современ, преоден. - Боите се далеку супериорни во однос на редовната уметност на платно. - Обвивката со бел сјај обезбедува боите се екстра живописни со светлосен рефлексија. Карактеристики : . - 1-инчен рамка за монтирање дава илузија на уметнички дела што лебдат на идот. - закачалки на грб. Овој портрет на метални уметнички дела на Афроамериканка II е отпечатен на стотина проценти фирма алуминиум. Вода, оган и алуминиумски панели отпорни на HD. - Лесно е да се обеси. - УВ-обложена перка. - Изгледа подобро од која било фото -хартија и загарантирано ќе трае најмалку 20 години.

За производот

Купувачите избираат и