.

.

Сан Франциско 49ers Прилагодлив НФЛ Блиц Тим Паб Стул, Arcade1UP

Сан Франциско 49ers Прилагодлив НФЛ Блиц Тим Паб Стул, Arcade1UP

DEN 2.67

Од стока
Достапно.

Безбедна предност на домашно поле и претставувајте го вашиот омилен тим со оваа официјално лиценцирана столица NFL Blitz ™ од Arcade1 UP! . 2 столици во 1, можете да ја изградите столицата или на 21,5 ”за стандардниот кабинет Arcade1 UP или да ги додадете вклучените продолженија за нозе за да направите столче од 29,5”, совршена висина за кабинетот Arcade1up на кревач. Секоја столица има цврсти нозе на хром и густо, удобно подлога за пена за оние долги сесии за игри. Удобно додека играте, стилски додека сте далеку - овие столици се задолжителни за секој обожавател на Arcade1 UP! Официјално лиценциран од НФЛ. Прилагодлива аркадна столица со проширување на нозете, висината се прилагодува од 21,5 ”до 29,5”. Подлога за пена со висока густина со челична рамка со позлатена хром.

За производот

Купувачите избираат и