.

.

72 30 Биро со Библиотека И Страничен Пиедестал, Виндзор Махагони Ламинат Сребрена Завршница

72 30 Биро со Библиотека И Страничен Пиедестал, Виндзор Махагони Ламинат Сребрена Завршница

DEN 3455.84

Од стока
Достапно.

Размислете за вашите проблеми со складирањето решени! Вклучивме и библиотека со две полици и странична датотека со две фиоки со вашето ново биро за да бидете сигурни дека вашата канцеларија ќе остане организирана и без неред. Чистиот, едноставен дизајн на Марвел Аире 72" широкото биро ќе го модернизира вашиот простор. Идеален како биро за пишување, компјутерско биро или повеќенаменска маса, минималистичкиот изглед овозможува целосна разноврсност. Отворените нозе се спарени со атрактивен ламинат отпорен на гребење и дамки. Комплетот за биро и складирање е изграден да трае - нозете на бирото, библиотеката и страничната датотека се челична конструкција за супериорна јачина, а горниот дел е ламинат со висок притисок од комерцијален степен. Гордо Содржи рециклиран челик. Висок притисок, комерцијален ламинатен врв;Горниот дел е дебел 1 3/16;Врвните мерки 72"W x 30" D;работната површина на Бирото е висока 29"; Ногарките на Цевките се 16 ga челик. Тие се 2,5"W x 1"D.;Нозете И страничната датотека имаат прилагодливи лизгалки за израмнување;ногата, страничната датотека и завршницата на библиотеката е текстура во боја на палто во прав; една од најтрајните висококвалитетни завршетоци.

За производот

Купувачите избираат и