.

.

Црвен Кап® Машки Мобилен Телефон Џеб Панталони

Црвен Кап® Машки Мобилен Телефон Џеб Панталони

DEN 639.84

Од стока
Достапно.

Нема потреба да се фрлате со клипови или држачи кога вашиот мобилен телефон има свој џеб. Нашата Џебна Панталона за Мобилни Телефони не само што го одржува вашиот телефон на едно место, туку и се спротивставува на дамките и избледувањето на бојата за да остане да изгледа одлично по многу перења. Нема да мора да се грижите ниту за пеглање, бидејќи ткаенината исто така се спротивставува на брчките. Технологијата Touchtex Pro_ обезбедува удобност за дишење, трајни бои и отпорност на дамки со уште помеко чувство. Tru Black Ткаенина се спротивставува на избледување миење по миење. Стратешки поставениот џеб за мобилен телефон со откажано затворање ги одржува предметите безбедни и безбедни. Бара минимално пеглање благодарение на финишот отпорен на брчки. Синтетички џеб за мешавина и облоги на појасот. Етикета за надворешна марка на десниот колк. Индустриски перење пријателски.

За производот

Купувачите избираат и