.

.

Безжичен Градник За Женски Градник За Јога Под Жица Цврст Розов 34Д

Безжичен Градник За Женски Градник За Јога Под Жица Цврст Розов 34Д

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Големина : 34Б/Ц/Д Под Биста : 73-77см/28,74-30,31" Големина : 36Б/Ц/Д Под Биста : 78-82см/30,71-32,28" Големина : 38Б/Ц/Д Под Биста : 83-87см/32,68-34,25" Големина : 40Б/Ц/Д Под Биста : 88-92см/34,65-36.22" ЖЕНИ со Челични Прстени тенка долна облека градник без сунѓер поддршка прилагодлива долна облекакарактеристики : 1. Изработени од висококвалитетни материјали, издржливи, погодни за секојдневно носење.2. Дизајн на градник со чипка за шиење чипка, совршено може да ја одрази вашата фигура3. Дизајнот на ременот за рамо може да се прилагоди за да биде поудобен и поудобен за носење.4. Ние градници, без разлика каква боја ќе изберете, за да ви бидат поудобни за носење.5.Ние ќе разберете дека може да се појават мали грешки во бојата. асуален Градник За Жени Секси Спортски Блузи За Градник За Врвна Фитнес Јога Женска Подлога Спортсвеа. Градник За Жени Секси Спортски Врвови За Градник Од Тантела. Долна облека За Жени притисни нагоре прилагодливи градник спортски градници за жени.

За производот

Купувачите избираат и