.

.

Пет starвезди летаа 1 Пополнување тетратка, Пацифик Сина

Пет starвезди летаа 1 Пополнување тетратка, Пацифик Сина

DEN 181.76

Од стока
Достапно.

"Трае цела година. Гарантирано! Appвезда со starвезди. Создадете инстант флеш -картички и синхронизирајте ги вашите белешки до Google Drive за да пристапите до нив насекаде од кој било уред. Повторно користете ја повторно и повторно! Оваа тетратка за полнење ви овозможува да додавате, отстранувате и преуредувате хартии во еден момент. Доаѓа префилери со 60 листови со владеење на колеџ. Патентираните прстени на Tech Lock нема да се скршат или погрешно. Во Пацифик Сина. *Гаранцијата важи за една година од датумот на купување. Не опфаќа злоупотреба. Одете на детали. Pacific Blue (293280 B-WMT23) : трае цела година. Загарантирано!*. Трае цела година. Загарантирано!*. Користете хартија за полнење со пет starвезди за скенирање, проучување и организирање на вашите белешки со апликацијата „Пет Starвезди“. Создадете инстант флеш -картички и синхронизирајте ги вашите белешки до Google Drive за да им пристапите на каде било од кој било уред . повторно користете употреба повторно и повторно! Оваа тетратка за полнење ви овозможува да додавате, отстранувате и преуредувате документи во еден момент. Доаѓа префилирано со 60 листови со одлука за колеџ . Патентираните прстени на Tech Lock нема да се скршат или погрешно. Големите 1 "прстени држат до 200 листови ** . Доаѓа со 2 ноти -ракети за складирање на лабави чаршафи и 3 делители на нотептротекторот. Издржливиот капак помага во заштитата на вашата содржина од оштетување. Достапно во Пацифик Блу .*Гаранцијата важи за една година Од датумот на купување. Не опфаќа злоупотреба. Одете за детали.

За производот

Купувачите избираат и