.

.

Раскошна коцка за крајна маса со фиока, црна

Раскошна коцка за крајна маса со фиока, црна

DEN 783.84

Од стока
Достапно.

Крајната табела вклучува хардвер и удобни, претходно дупчат дупки на секое парче од единицата за лесно склопување. Детали за производот- Материјали : МДФ дрво, фурнир од дрво. Вклучува хардвер за склопување. Боја : Дрво жито црно. Димензии : 15,75 "L x 16. Модуларен дизајн- Оваа коцка има централна полица и фиока за да обезбеди удобен начин за организирање на вашиот простор додека изгледате шик. Стилскиот, дрво жито изглед на оваа странична табела е сигурно да го подобри декорот на скоро секој простор за живеење.Донесете го најдоброто од стилот и функцијата во вашиот дом со модуларната странична табела со коцка со фиока од раскошен дом. Лавиш Дом е регистрирана трговска марка заштитена со законот за трговски марки на САД и ќе биде енергично одбрана. Современите, чисти линии и шик, ажуриран стил носат обична елеганција во вашиот дом. Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи.

За производот

Купувачите избираат и