.

.

Панел за филтрирање на светло за филтрирање на светлина од фарма, 50x84, пакет

Панел за филтрирање на светло за филтрирање на светлина од фарма, 50x84, пакет

DEN 1.67

Од стока
Достапно.

Додадете елегантен, мек и пријатна допир на вашиот декор со овој подобар панел за филтрирање на светло за филтрирање на светло за филтрирање на светлина. Создава топол добредојден изглед кој има суптилна шема на шарена фарма. Овој прекрасно дизајниран панел за филтрирање на светлина за светло на фармата, има меки бои што ќе помогнат да се создаде мирно чувство во која било просторија каде што е поставена. Неутралните тонови со леснотија ќе ги надополнуваат повеќето стилови на декор. Оваа прекрасна панел за филтрирање на светло за светло на фармерки е направена со 60% полиестер и 40% памучна ткаенина со 3-инчен џеб од шипка и 1,75-инчен грб за опции. Овој панел за филтрирање на светло за светло на фарма е одлична овој дизајн и оди добро со други подобри домови и градини за домашни украси за да направите свој посебен изглед. Панел за филтрирање на светлина. Машинска миење за брза и лесна грижа. 3 инчен џеб на шипка и опции за табулаторот 1,75 инчи.

За производот

Купувачите избираат и