.

.

Гербер органски памук Тери Худ крпи, 2 п.п.

Гербер органски памук Тери Худ крпи, 2 п.п.

DEN 175.52

Од стока
Достапно.

Оваа органска две пакувања со капи со капи е совршена за да ја завитка во мека и раскошна удобност. Овие крпи се дизајнирани да го одржуваат бебето топло и удобно до време да се облекуваат. Овој сет на пешкири на Гербер е направен со мешавина од памук што вклучува органски влакна, мека ткаенина која е совршена против нејзината деликатна кожа. Уметноста на вез и апликација ги прави овие крпи симпатичен додаток на нејзината колекција за време на бања. Едноставно машинско миење и суво за лесен ден за перење! Вклучува две крпи со капи. 80% памук со органски влакна, 20% поли Тери. Машинско миење / сушење суво.

За производот

Купувачите избираат и