.

.

Стерлинг сребрена рунда поставена кубна цирконија прстен

Стерлинг сребрена рунда поставена кубна цирконија прстен

DEN 1.33

Од стока
Достапно.

Ставете малку искра во вашиот чекор со овој сладок кубен цирконија прстен. Bezel Set Stone in Sterling Silver прави импресивен подарок за да му дадете на себе или на некој посебен. Тркалезна кубна цирконија : приближно. 3мм. Поставено во 925 Стерлинг сребро со родиум позлата. Прави одличен подарок!. Тркалезен кубни цирконија прстен за жени. Фотографијата може да биде зголемена и/или подобрена.

За производот

Купувачите избираат и