.

.

Бела Вита Зарија Сандали

Бела Вита Зарија Сандали

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Зарија е сè за фаќање на минималистичкиот тренд на сандали што се случува на голем начин. Оваа елеганција на чевли ја опаѓа во подножјето и уникатната пета нуди дополнителен елемент на интерес. Висината на петицата е доволно висока без да ги жртвувате нозете. На трендот минималистички дизајн на сандали. Модерна покриена пета. Designенски дизајн на силуета.

За производот

Купувачите избираат и