.

.

Мебел на Америка Криста современа платформа за дрвени платформа, полн, бел

Мебел на Америка Криста современа платформа за дрвени платформа, полн, бел

DEN 1600.00

Од стока
Достапно.

Белиот кревет Криста Вуд во целосна големина е шармантен и елегантен. Детално опишано со прекрасните аголни натписи и залепена табла за камили, креветот е центар за затоплување на срцето што го поврзува целиот ваш изглед заедно. Покрај тоа, со својот дизајн на платформата, го прави поставувањето едноставно и лесно. За мебелот на Америка Мебелот на Америка - е горд што е семеен пријател кој секогаш има грб. Ние сме повеќе од само бизнис. Нашиот тим за нега на клиенти е дел од поголема заедница на ФОА посветена на испорака на среќен дом. Затоа, разгледајте ја нашата селекција и поканете ја топлината и карактерот во секоја просторија во вашиот дом. Мебел на Америка Криста современа платформа за дрвени платформа, полн, бел вклучува : еден (1) кревет. Стил : современ. Заврши : Бело. Материјали : цврсто дрво, фурнир од дрво, МДФ. Шармантни аголни натписи. Елегантна табла за камиони. Душек подготвен; Вклучен комплет за SLAT. Доаѓа со упатства за склопување. Бродови во 2 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 80,5 "L x 57,5" W x 44.25 "H. Тежина Капацитет : 275 фунти. Тежина на производот : 82 фунти. Кликнете овде за да го видите упатството за склопување.

За производот

Купувачите избираат и