.

.

Приказна за играчки на Дизни за загатки

Приказна за играчки на Дизни за загатки

DEN 0.33

Од стока
Достапно.

Со 12 уникатни, шарени загатки, забавата никогаш не завршува. Одликувајќи се со омилени ликови како Woody, Buzz Lightyear, Forky и многу повеќе, овој сет на загатки е сигурен дека ќе ве задоволи секој обожавател на универзумот на Toy Story. Вклучува загатка од 5 x 24-парчиња, загатки од 5 x 48 парчиња, загатки од 2 x 100 парчиња. Сите загатки измерат 11.2 "x 15 " кога ќе бидат комплетирани со омилени ликови од приказната за играчките на Дизни 4. Одлично за целото семејство да се изгради заедно. Вклучува загатка од 5 x 24-парчиња, загатки од 5 x 48 парчиња, загатки од 2 x 100 парчиња. Сите загатки мерат 11.2 "x 15" кога се завршени.

За производот

Купувачите избираат и